حتما میدانید که رستوران های ایتالیایی را جز محبوب ترین رستوران ها میدانند، چرا که اغلب غذاهای این نوع رستورانها فانتزی است و افراد زیادی هم علاقه مند به پاستا هستند، رستوران ایتالیایی است و پاستاهای خوشمزه! اما اگر میخواهید در یک رستوران ایتالیایی لوکس ، روی کاناپه های چرمی رستوران بنشینی و غذا میل کنید ، داوین را انتخاب کنید.

رستوران ایتالیایی داوین

رستوران ایتالیایی داوین

رستوران داوین

یکی از شیک ترین رستوران های ایتالیایی تهران را میتوان رستوران ایتالیایی داوین دانست. این رستوران در اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، بعد از خیابان سلمان فارسی، پلاک 23 واقع شده است. محیط لوکس و بسیار زیبای آن سبب شده است افراد زیادی به آن مراجعه کنند و این رستوران را میزبان قرار های ملاقات خود قرار دهند. انواع پاستاها، پیتزاها و سوخاری ها با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در این رستوران ایتالیایی سرو میشود.
این رستوران ظرفیت پذیرایی از 70 نفر را دارد و در اطراف آن به راحتی جای پارک دیده میشود. استفاده از بهترین تجهیزات رستوران  سبب شده است که بر محبوبیت آن افزوده شود. البته از سرویس دهی عالی پرسنل مجرب و آموزش دیده ی آن نمیتوان گذشت.

رستوران ایتالیایی داوین

رستوران ایتالیایی داوین

تخفیف رستوران داوین

باز هم نت برگ به شما تخفیف میدهد. اینبار نوبت به رستوران داوین میرسد. شما میتوانید با خرید یک نت برگ 12650 تومانی به ارزش 23000 تومان غذا سفارش دهید. عجله کنید، تنها 6 روز به پایان این پیشنهاد شگفت انگیز مانده است.