برای علاقه مندان به رستورانهای ایتالیایی امروز به معرفی یک رستوران ایتالیایی خوب در خیابان ولیعصر میپردازیم که فضای بسیار گرم و صمیمی ای دارد. نام این رستوران ایتالیایی بلینی است.

درباره ی رستوران بلینی:

هنگامی که به بلینی وارد میشوید، فضای این رستوران را بسیار بزرگ خواهید یافت، فضایی که تجهیزات رستورانی برای 300 نفر آماده شده اند. فضای این رستوران بسیار لذت بخش است و برای صرف غذا در کنار دوستان و خانواده بسیار مناسب است. بینی برای طبخ غذاهای گوشتی و دریایی از روش بدون روغن و با سبک گریل استفاده میکند، پس نگرانی ای بابت کیفیت غذا نداشته باشید. در حوالی بلینی جای پارک به راحتی پیدا میشود و از شما هیچگونه حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمیشود.

رستوران ایتالیایی بلینی

رستوران ایتالیایی بلینی

رستوران ایتالیایی بلینی

رستوران ایتالیایی بلینی

پیشنهاد ویژه :

پیشنهاد ویژه ی ما به شما استفاده از تخفیف 45 درصدی این رستوران ایتالیایی است. کافیست تنها مبلغ 11 هزار تومان نت برگی خریداری کنید و از منوی پیتزا ها و پاستا تا سقف 25،000 تومان، از منوی غذاهای گوشتی و دریایی تا سقف 37،000 تومان، از منوی ساندویچ ها تا سقف 20،000 تومان غذا سفارش داده و میل کنید. اگر امکان مراجعه حضوری ندارید، میتوانید غذای خود را با پرداخت هزینه ی پیک در منزل و یا محل کار خود میل کنید. نوش جان!

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ملت، نبش کوچه طاهری، فودکورت علاالدین جام جم، طبقه دوم