سفره خانه و رستوران سنتی ،حال و هوای گرم تر و صمیمی تری نسبت به سایر رستورانها دارند. به همین منظور، امروز به سراغ یک رستوران سنتی میرویم که حال و هوای عجیبی دارد، پس با ویکی فودز همراه شوید.

رستوران خشت

رستوران خشت

معرفی سفره خانه خشت(بلور):

این سفره خانه را میتوانید در سپهبد قرنی-جنب پل کریم خان-پلاک۲۰۱-هتل بلور بیابید. با وارد شدن به آن، فضا را کمی دوگانه خواهید یافت، چرا که تجهیز این سفره خانه توسط ابزار و وسایل متفاوتی اعمال شده است. مثلا تختهای رستورانی را به همراه پشتی هایی با طرح های سنتی و قدیمی در یک سو میبینید، اما در سوی دیگر، شاهد مبلمان هایی شیک و مدرنی خواهید بود که دور میزهای چوبی زیبایی چیده شده اند.

سفره خانه خشت

سفره خانه خشت

رستوران خشت

رستوران خشت

این دو فضا توسط دو سالن از یکدیگر تفکیک شده اند تا هر کس بنا بر سلیقه ی خود سالنی مدرن و یا سنتی را انتخاب کند. در این رستوران سنتی برای ظرفیت 70 نفر میز و صندلی آماده شده است. فضای گرم و صمیمی آن تاثیرگذاری پذیرایی کادر مجرب و سرو غذاهای بسیار با کیفیت را بیشتر میکند.
همانطور که میدانید، بیشتر رستورانهای سنتی در نهایت مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس بر روی صورتحساب شما می افزایند، اما سفره خانه خشت از این دست رستورانها نیست. اگر به محله ی کریمخان و نجات الهی رفتید، حتما برای صرف غذا این رستوران را انتخاب کنید.

رستوران خشت

رستوران خشت