زمانی که برای خرید صندلی رستوران اقدام می کنید، می باید عوامل متعددی را در نظر داشته باشید.

و وقتی در میان تمام صندلی های رستورانی به دنبال مورد مطابق با طراحی داخلی رستوران خود بروید، موضوع کمی پیچیده تر خواهد شد.

در اینجا سه عامل مهم در انتخاب صندلی رستوران را عنوان می سازیم.

انتخاب صندلی مناسب رستوران

انتخاب صندلی مناسب رستوران

1- اندازه ی رستوران شما

اگر رستوران شما کوچک باشد، می باید هنگام خرید میز و صندلی رستورانی ظرافت آن ها را در نظر گرفته و طوری خرید کنید که بیشترین بهره برداری از فضای محدود رستورانتان را داشته باشید.
همین طور صندلی ها به هیچ نباید فرم گرد داشته و هنگام عبور و مرور میان جزیره های میز و صندلی برای مشتری ها ترافیک به وجود بیاورند.
وقتی فضای رستوران بزرگ باشد، طبیعتا آزادی عمل بیشتری در انتخاب میز و صندلی رستورانی خواهید داشت.

انتخاب صندلی مناسب رستوران

انتخاب صندلی مناسب رستوران

2- بودجه ی شما

طراحی و دوام صندلی های رستورانی فاکتورهای بسیار مهمی هستند که هنگام خرید صندلی ها در نظر خواهید داشت. علاوه بر این زیبایی و شیک بودن نیز حرف اول را می زند. اما چیزی که در نهایت تصمیم گیرنده خواهد بود، بودجه ی شما می باشد.
در صورتی که بودجه ی شما با صندلی های درخور و مناسب فضای رستورانتان هماهنگ نباشد، می توانید به سراغ میز و صندلی های دست دوم رفته و با کمی دست کاری و تغییرات مثلا در بخش روکش و یا کوسن ها به صندلی های نو و قابل توجهی دست پیدا نمایید. به این صورت هم مطابق با بودجه ی خود عمل کرده و هم به صندلی های مورد علاقه تان رسیده اید.

3- طراحی رستوران شما

بدیهی ست که شما نیاز خواهید داشت تا صندلی های رستوران را بر طبق طراحی و تم رستوران خود انتخاب و خریداری کنید. گاهی لازم است که به سراغ صندلی های چوبی رفته و گاهی ترکیبی از چوب و فلز را برمی گزینیم.
با توجه به این که صندلی های رستوران نقش مهمی در تعیین فرم کلی رستوران یا فست فود و یا حتی کافه دارند، برای خرید میز و صندلی رستوران متناسب با فضای خود حتما از یک مشاور راه اندازی رستوران کاملا مطمئن و باتجربه کمک بگیرید.