وقتی به شمال کشور سفر می کنیم همه چیز شکل دیگری به خود می گیرد، آب و هوا شرجی تر و مرطوب تر می شود. مغازه های تیوب و مایو فروشی. همه چیز حال و هوای دریایی به خود می گیرد. اصلا این همه راه را می رویم تا خود را به آبی دریا برسانیم. پس دور از ذهن نیست که در یکی از شهرهای ساحلی شمال کشور به رستورانی مرتبط با دریا برخورد کنیم.

معرفی رستوران کشتی رامسر

رستوران کشتی دریایی رامسر یک رستوران فوق العاده به شکل کشتی می باشد. معماری بی نظیر این رستوران بزرگ کاملا به شکل یک کشتی چوبی ست با پنجره های دایره ای شکل که کاملا ساختار کشتی واقعی را حفظ کرده است. این رستوران بین شهر رامسر و تله کابین رامسر، در مسیر چابکسر قرار گرفته است.

معرفی رستوران کشتی دریایی

معرفی رستوران کشتی دریایی

با ورود به رستوران کشتی رامسر خود را کاملا در یک کشتی واقعی احساس خواهید کرد. دکوراسیون داخلی از هر زاویه دریا را تداعی خواهد کرد. میز و صندلی های چوبی همرنگ با بدنه ی کشتی. تزئینات به شکل سکان و لنگر روی دیوارها خودنمایی می کند. همین طور دور تا دور آکواریوم های متعددی به کار رفته است.

رستوران کشتی دریایی

رستوران کشتی دریایی

منوی غذایی رستوران کشتی دریایی رامسر شامل انواع غذاهای دریایی و همین طور غیر دریایی می باشد. طعم غذاهایی که با ماهی در این رستوران طبخ می شوند، فوق العاده به نظر می رسد.
در سفر به رامسر لذت صرف غذا در این رستوران خاص را از دست ندهید.

کشتی رامسر

کشتی رامسر

 

 

کشتی رامسر

کشتی رامسر