هرچقدر هم رکود اقتصادی یا مباحث سیاسی و بسیاری از موارد دیگر روی مردم تاثیر داشته باشد نمی تواند روی خورد و خوراک تاثیر بدی بگذارد. شاید بتوان این ادعا را داشت که شرکت‌های خصوصی با توجه به عدم وابستگی مستقیم به منابع مالی دولت بیشترین تلاش را برای حفظ موجودیت در بازار داشته‌اند. بنابراین به معرفی فست فود، آن هم از نوع زنجیره ای می پردازیم.

عطاویچ نمونه‌ای درخشان از این برندهای پرقدرت است. عطا قطبی نام مالک این برند یا بهتر است بگوییم مالک فست فودهای زنجیره ای عطاویچ می باشد. شعار این فست فود یک غول خوشمزه می باشد.

تعریف جدید فست فود عطاویچ در ذهن مشتریان

عطاویچ از حدود 10 سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون 35 شعبه دارد. در طول این مدت همیشه سعی بر نوآوری و کیفیت را مدنظر داشته به گونه‌ای که تعریف جدیدی از فست فود و کیفیت آن در ذهن مشتریان ایجاد شد و باعث  گردید بسیاری از مردم این فست فود را بشناسند. این کیفیت در تمام 35 شعبه عطاویچ یکسان و طبق استاندارد برند عطاویچ است.

مالک برند عطاویچ توضیح می ‌دهد: در عطاویچ تمام محصولات به صورت کاملاً صنعتی و استاندارد تهیه می‌شوند و این استاندارد در کل طول زنجیره تامین عطاویچ از تامین کننده تا مشتری نهایی بازرسی می‌شود و مواد مصرفی بسیار با کیفیت می باشند.

فست فود عطاویچ

فست فود عطاویچ

اسرار مدیریتی در این فست فود

علت جایگاه امروز برند عطاویچ، توجه سیستم مدیریتی این برند به استحکام زیرساخت‌‎های مدیریتی می باشد. پیاده‌سازی استانداردهای مدیریت کیفیت، استانداردهای مدیریت بهداشت، طراحی و پیاده‌سازی استاندارد الزامات و نحوه طبخ محصولات عطاویچ، طراحی و پیاده‌سازی استاندارد برند و تبلیغات عطاویچ، طراحی و پیاده‌سازی استاندارد رفتار پرسنل عطاویچ، تحقیقات بازار دوره‌ای و منظم، پیاده‌سازی سیستم تضمین کیفیت، پیاده سازی سیستم یکپارچه نرم‌افزاری شعب، پیاده‌سازی سیستم صدای مشتری و پیاده‌سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری از موارد مورد توجه در حوزه مدیریتی این برند است.

مالک برند عطاویچ در ادامه: عطاویچ به صورت مدیریت جدید که با نام فرانچایز شناخته و توسعه یافته مدیریت می‌شود. سیستم مدیریتی عطاویچ را مدیرانی تحصیل کرده، متخصص و البته با تجربه و حرفه‌ای تشکیل می ‎دهند. مطمئناً آنچه که امروز عطاویچ به آن رسیده و آنچه که در ادامه راه مطابق برنامه‌های بلندمدت به آن خواهد رسید مرهون تلاش‌های این تیم همدل و همراه است.

همه چیز درباره غول‌های عطاویچ

مدیر این برند  در این باره می گوید: این لطف “مردم” بوده که همیشه بزرگترین مشوق ما در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت بوده‌اند. اطلاعاتی که از طریق بخش تحقیقات بازار عطاویچ استخراج می شود منجر به کار روزانه تمام وقت بخش تحقیق و توسعه عطاویچ برای تهیه غولهای جدید و خوشمزه و البته بهبود غول‌های قبلی می‌شود که طرفداران خود را دارد. غول جدیدی که امروز در اختیار مشتریان قرار گرفته “برگر سوخاری” است که منحصر به عطاویچ بوده و به شما هم پیشنهاد می‌کنم آن را تست کنید! که حاصل تحقیقات بسیاری بوده است.

راز موفقیت غول‌های عطاویچ

را چه چیزی می توان دانست ؟ قطبی بر اهمیت وجود «تیم» در کسب و کارها تاکید کرده می‌گوید: اینکه امروز محدودیت‌های فضای اقتصادی کم است یا زیاد از نظر بنده موضوع اصلی نیست و شاید در اولویت های خیلی بعد تر باشد. موضوع اصلی این است که مدیران چگونه در هر شرایط، چه رونق و چه رکود اقتصادی، بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند و همین باعث رونق کار می شود. مهم این است که با پرهیز از سعی و خطا در کسب و کار، آگاهانه و مطمئن عمل کنند. دوره قهرمان‌های اسطوره‌ای گذشته است. امروز “تیم‌ها” قهرمان می‌شوند. پس مهم این است که شما در تیم قهرمان بازی کنید. این فست فود همیشه از مشتریان خود با تمام انرژی تقدیر و تشکر کرده و در مشتری مداری یکی از بهترین فست فودها می باشد.