این روزهای پاییزی قرارهای دوستانه در رستورانهای سنتی با فضای باز بسیار دلچسب است.  نشستن بر روی تختهای سنتی در کنار هم بیشتر از صندلی رستوران ایجاد گرما و صمیمیت می کند. بنابراین در این مطلب قصد داریم یکی از زیباترین رستورانهای سنتی تهران را که در خوش آب و هواترین تفرجگاههای اطراف تهران واقع شده است را به شما معرفی کنیم:

محبوب ترین تفرجگاه تهران, فشم

یکی از جاذبه های توریستی استان تهران، شهر فشم است که بسیاری آنرا اوشان-فشم می شناسند. فشم شهری کوهپایه ای در 25 کیلومتری شمال شرق شهر تهران است که در بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات واقع شده است.
فشم به باغهای سرسبز میوه و درختان سرسبز در میان مردم تهران شهرت یافته است. آخر هفته ها می توان یک دورهمی دلچسب در فشم تشکیل داد و خاطره ساخت.
این شهر در بهار و تابستان از هوای معتدلی برخوردار است، اما طبیعت رویایی و آب و هوای فرحبخش فشم را در فصل پاییز نباید نادیده گرفت. اگر قصد دارید آخر هفته با دوستانتان به فشم سفر کنید، در اینجا رستورانهای سنتی بی شماری وجود دارد که می تواند جمع شما را گرم تر کند. یکی از آنها رستوران سنتی الماس فشم است.

طبیعت پاییزه فشم

معرفی رستوران سنتی الماس در فشم

رستوران سنتی الماس فشم واقع در باغی سرسبز، بسیار زیبا و تاثیر گذار طراحی و چیدمان شده است. در این رستوران سنتی خبری از صندلیهای رستوران نیست و تختهای سنتی به زیبایی هر چه تمام کنار هم چیده شده اند. زمین سنگ فرش به همراه آبنما به جذابیت این رستوران سنتی افزوده است.
در رستوران سنتی الماس فشم که در کیلومتر 4 جاده فشم واقع شده است، انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، پیش غذا، میان وعده، سالاد، ماست، ترشی و نوشیدنی ارائه می شود. شما می توانید با دوستان و خانواده در فضای سنتی رستوران از انواع غذاها و خوراکیهای لذیذ نهایت لذت را ببرید.
از نکات قابل توجه این رستوران این است که از مشتری حق سرویس دریافت نمی شود. اما این رستوران هم مانند اغلب رستورانها 9درصد مالیات بر ارزش افزوده دریافت می کند. این رستوران دارای سرویس قلیان به همراه چای ذغالی و کیک و آجیل است.

رستوران سنتی الماس فشم

رستوران سنتی الماس فشم

رستوران سنتی الماس فشم

رستوران سنتی الماس فشم

رستوران سنتی الماس فشم

رستوران سنتی الماس فشم

رستوران سنتی الماس فشم

رستوران سنتی الماس فشم

آدرس رستوران سنتی کاج فشم: تهران، جاده فشم، کیلومتر 4، پلاک 46/1
شماره تماس: ۴۲۰۹۱۱۰۰ −۰۲۱

در ادامه منوی رستوران را مشاهده می کنید:

منوی غذای اصلی رستوران سنتی الماس فشم

منوی رستوران سنتی الماس فشم

منوی پیش غذا رستوران سنتی الماس فشم

منوی رستوران سنتی الماس فشم

منوی میان وعده رستوران سنتی الماس فشم

منوی رستوران سنتی الماس فشم