اگر ساکن شرق تهران هستین با معرفی فست فود کی وانو شما را به یک دورهمی با دوستان تان دعوت می کنیم.

معرفی فست فود کی وانو

اگر قرار است یک فست فود را برای جمعهای دوستانه ی خودانتخاب کنید،یک فست فود دنج با محیطی زیبا و آرام همیشه مد نظر شما است. فست فود کی وانو در هروی فضایی شاد با بهره گیری از رنگ های خوش رنگ به مشتریها ارائه می دهد.

از دور که به فست فود کی وانو نزدیک بشوید این رنگ بنفش و سبز روشن دکوراسیون آن نظرتان را جلب می کند. در طراحی دکوراسیون فست فود کی وانو از دو رنگ سبز و بنفش روشن بهره برده اند تا فضایی شاد و پر از انرژی مثبت را به مشتری ها ارائه بدهند. حتی کاناپه های فست فود و صندلی ها از ترکیب این دو رنگ انتخاب شده اند. میزهای فست فود به رنگ سفید در کنار آن ها جلوه ی بیشتری به فضا داده است. این فست فود دارای ظرفیت 70 نفر است و اینترنت پرسرعت هم برای مشتری هایش در نظر گرفته است.

فست فود کی وانو هروی

فست فود کی وانو هروی

فست فود کی وانو هروی

فست فود کی وانو هروی

از فضای جالب توجه کی وانو که بگذریم در اینجا انواع پیتزا، ساندویچ، برگر و دونر کباب تهیه شده از بهترین موادهبه مشتری ها ارائه می شود. قیمت ها هم در کی وانو مانند بقیه ی جاها است و برای یک پیتزا حداکثر باید 17800 تومان بپردازید. بقیه ی قیمت ها در ادامه در منوی فست فود کی وانو  آورده شده است:

فست فود کی وانو هروی

فست فود کی وانو هروی

اما در این فست فود جایزه هم داده می شود. در فست فود کی وانو شنبه ی هر ماه از میان مشتری ها قرعه کشی به عمل می آید و تبلت، موتورسیکلت، ماشین ظرفشویی و موبایل به عنوان جایزه اهدا می شود.

آدرس: هروی، خیابان استاد حسن بنا شمالی، بالاتر از میدان ملت، روبروی تالار ستاره، فست فود کی وانو

شماره تماس: 02122324215