هنگام سفر کردن ممکن است تاخیرهای بسیاری حین سوار شدن به هواپیما پیش آید. مطمئنا هیچ مسافرای دوست ندارد تا برای ساعت ها در فرودگاه منتظر بنشیند تا هواپیمای مقصدش راه بیفتد.
در جزیره ی بسیار زیبا و بهشتی اا کوچک ویکس پورتو ریکو، انتظار برای سوار شدن به هواپیما کمی متفاوت است.
فرودگاه این جزیره یکی از محبوب ترین نقاط شهر برای جمع شدن افراد و وقت گذرانی است.
جالب است!
یک فرودگاه برای دورهمی ها!
نکته اینجاست که در فرودگاه  ویکس پورتو ریکو کافه رستورانی به نام «ایزلا ننا» وجود دارد که بسیاری به آن می آین تا در جو صمیمی و فوق العاده ی آن، غذاهای خوشمزه میل کنند.
بیایید با این کافه آشنا شویم.

کافه ایزلا

کافه ایزلا

کافه ایزلا

این  کافه رستوران، کافه ای روباز است که مسافران می توانند آن را در پارکینگ فرودگاه این جزیره ی زیبا بیابند. جالب است بدانید که نه تنها مسافران، بلکه ساکنین این جزیره هم برای وقت گذرانی و بحث و گفت و گو ی عصرانه به این کافه می آیند.
لیمن تارکوفسکینا (Lyman Tarkowski) نام صاحب این کافه رستوران است که 2 سال پیش برای اولین بار به این جزیره سفر کرد. تارکوفسکی در ابتدا به عنوان یک توریست وارد ویکس شد، اما عاشق فضای آرام، مناظر نفس گیر و حس و حال آرامش بخش این جزیره شد و در نتیجه تصمیم گرفت در این جزیره زندگی کند.

 

کافه ایزلا

کافه ایزلا

قبل از آنکه وی مدیریت این کافه را بر عهده بگیرد ،در چند کافه و رستوران مختلف کار کرد و آنها را اداره کرد ودر نهایت از تجربیاتش برای رونق دادن به این کافه ی دور افتاده استفاده کرد. قبل از این که او صاحب این کافه بشود ایزلا ننا ۴ صاحب دیگر داشت. بیشتر افراد جزیره معتقد بودند که تارکوفسکی، از پس اداره ی این کافه و رونق دادنش بر نمی آید.
با مدیریت او، تلویزیون آیتم های دیگر به کافه اضافه شد و در فضای آن تغییراتی ایجاد کرد تا در آن رونق ایجاد کند.
در این کافه همبرگر، ساندویچ، رول و سالاد سرو می شود و مراجعین می توانن صبحانه هم سفارش دهند. یکی از غذاهای محبوب این کافه ، غذایی بسیار متفاوت با ذائقه ی جزیره ایست که دامپلینگ چینی یا جیائوزی نام دارد.
جو صمیمی این کافه را می توان هنگامی که تلویزیون برنامه ای برای پخش کردن ندارد، بیشتر حس کرد، چرا که شوخی ها و حاضر جوابی های لیمان و شولیان تازه شروع می شود.