آیا شما جز علاقه مندان به رستوران های ایتالیایی هستید؟ طراحی داخلی رستوران های ایتالیایی بسیار زیبا هستند، به گونه ای که طراحی های داخلی این رستوران ها همگام با نام آن ها باشد.

همانطور که میدانید شهر تهران از انواع رستورانها اشباع شده است. رستورانهایی که در تمام نقاط شهر بنا شده اند و هر سلیقه ای را راضی می کند.

در لیست رستورانهای ایتالیایی که جست و جو کنید، به گزینه های مختلفی برخورد خواهید کرد که امروز ما به سراغ یکی از رستورانهای با کیفیت شهر خواهیم رفت.

با پونتو آشنا شوید.

پونتو رستورانی دنج در میرداماد است. این رستوران ایتالیایی غذای گریل شده و سالم را در منوی خود قرار داده است.

با وارد شدن به این رستوران، فضا را چندان بزرگ نخواهید یافت، اما دکوراسیون، طراحی به کار گرفته شده و نور پردازی آن یک محیط بسیار دنج و البته دوستانه را فراهم ساخته است.

در منوی رستوران ماهی ها، پاستا و دیگر فست فود ها وجود دارد. کیفیت غذاهایش همگی خوب است اما پیتزا چیکن اش فوق العاده است.

Ponto Restauant

Ponto Restauant

اگرچه فضای رستوران کوچک است، طراحی دکوراسیون داخلی به خوبی انجام شده است. تم اصلی رستوران قهوه ای قرمز است. میز و صندلی های رستوران به صورت یک ردیف بلند چیده شده اند. دیوارهای رستوران با نوارهای چوبی پوشانده شده است.

پونتو در بازار بزرگ میرداماد واقع شده است. معمولا در اکثر اوقات جای پارک به راحتی پیدا نمی شود اما نگران نباشید چرا که می توانید در کوچه های آن حوالی، یک جای پارک برای اتوبیل خود پیدا کنید.

رستوران پونتو

رستوران پونتو